Entertech - BORAN YAZILIM VE BİLGİ İŞLEM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BORAN YAZILIM VE BİLGİ İŞLEM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

yazılım

Bölge

İstanbul

Kuruluş Yılı

2004

Boran Yazılım ve Bilgi İşlem San. Tic. Ltd. Şti. (Boran Yazılım), Ar-Ge projeleri ve hizmetleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli olarak en yeni teknolojilerle gelişen bir “Yazılım geliştiren” bir şirketidir.

2002 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz, faaliyetlerine Lojistik yazılımları geliştirmeyle başlamıştır. Lojistik yazılımlarının yanı sıra 10 yıl boyunca çeşitli sektörlere yazılım geliştirmiş ve 2012 yılında Lojistik Yazılımları ile firma merkezini İstanbul Üniversitesi Teknokent’e taşıdı, Ar-Ge ve yazılım geliştirme faaliyetlerini burada devam ettirdi. 2012 yılından buyana Teknokent bünyesinde Lojistik Yazılımları, eFatura-eArşiv entegrasyonları, IoT ve Derin Öğrenme(Deep Learning) konularında Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

Boran Yazılım, konularında uzman profesyonel kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında değişik ölçek ve sektörlerdeki firmalara özel anahtar teslim yazılımlar geliştirmekte, sistem entegrasyonları, proje yönetimi, BT danışmanlık hizmetleri ve PLC hizmetleri sunan bir Ar-Ge firmasıdır.

  • Şirket Adresi : İSTANBUL TEKNOKENTİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AVCILAR YERLEŞKESİ ARGEM BİNASI ÖFİS NO:Z22
  • Çalışma Şekli : Tam Zamanlı