Entertech - 2'incilik Ödülünün Sahibi Olduk!

2'incilik Ödülünün Sahibi Olduk!

15-11-2021

TGBZirveSanayi ve Teknoloji BakanlığıÖdül

Bilişim Vadisi'nde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın da katılımıyla düzenlenen 8. Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi'nde, Ar-Ge ve tasarım merkezleri için 10 kategoride 30, teknoparklar için de 4 kategoride 12 olmak üzere toplamda 42 ödül sahiplerini buldu.

Ödülümüzü Bakan Varank'ın Elinden Aldık

İstanbul Üniversite ve İstanbul Üniversite- Cerrahpaşa ortaklığında faaliyetlerine devam eden Entertech İstanbul Teknokent, 5 ila 10 yıldır faaliyet gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri arasında ikinciliği elde etti.

Ödülümüzü İstanbul Üniverstesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut AK, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri AYDIN ve Entertech İstanbul Teknokent Genel Müdürümüz Yasin Erol ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank'tan aldık.

5-10 yaş aralığında gelişmekte olan Teknoloji Geliştirme Bölgeleri arasında Teknopark İstanbul, Entertech İstanbul Teknokent TGB, Ege Teknopark TGB ilk üçte sıralandı. 5 yaşından küçük erken aşama TGB'lerde Bilişim Vadisi, Ankara Teknopark TGB, Konya (İnnopark) TGB zirvede yer aldı. En iyi gelişme gösteren TGB'ler; Konya (İnnopark) TGB, Bilişim Vadisi ve Trabzon TGB oldu.

 

 8. Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi / Bilişim Vadisi / 12.11.2021

 

Son Eklenen İçerikler

Ekosisteme İyi Tohum

Entertech İstanbul Teknokent Ev Sahipliğinde “Uluslararası Bilim Kadınları Kahvaltısı” Gerçekleşti

TEYDEB 1507 Programı 2021 Yılı 2. Çağrısı Sonuçları Açıklandı

İstihdama Destek