Entertech - GÜVENPARK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME TİC. LTD. ŞTİ.

GÜVENPARK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME TİC. LTD. ŞTİ.

yazılım

Bölge

İstanbul

Kuruluş Yılı

2013

İnternet Sitesi

http://www.procenne.com

Procenne, dijital güvenlik alanında mobil uygulama güvenliği, e-Posta güvenliği, veri tabanı ve dosya güvenliği, KVKK(GDPR) altyapı güvenliği, SSL sonlandırma ve dijital dönüşüm projelerinde ‘’Sade, Kararlı ve Güvenli’’ ürün ve çözümler üretmektedir.

2013 yılında kurulmuş, merkez ofisi İstanbul’da bulunan Procenne, dijital güvenlik pazarında kritik önem taşıyan yüksek teknoloji ürünler üretmektedir. Aynı zamanda bir Ar-Ge merkezi olan Procenne, Türkiye’nin ilk ticari Donanımsal Güvenlik Modülü olan ProCrypt HSM cihazının üreticisidir.

ProCrypt KM-3000, şifreleme işlemlerinde kullanılan anahtarların üretilmesi, saklanması ve yayılması gibi anahtar yönetim işlemlerini yüksek hızla gerçekleştiren donanımsal güvenlik modülüdür. 2013 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlanan ürün 2018 yılında ticari bir ürün haline gelmiş ve ilk uluslararası sertifikası olan Common Criteria EAL4+ sertifikasını 2019 yılında almıştır. Procenne, lokomotif ürünü olan ProCrypt ailesine yeni üyeler katmak için Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.

 
  • Şirket Adresi : İSTANBUL ÜNV.AVCILAR YER.ARGEM BİNASI OFİS NO:318
  • Çalışma Şekli : Tam Zamanlı