Entertech - TEKNOFEST 2021 Sona Erdi

TEKNOFEST 2021 Sona Erdi

29-09-2021

TEKNOFEST

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali "TEKNOFEST’21", 21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında, İstanbul Atatürk Havalimanında dördüncü yılında da büyük bir ilgi ve heyecanla gerçekleştirildi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve yüzbinlerce genç mucidi bir araya getiren TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde, TÜBİTAK bu yıl da birbirinden heyecanlı ve çekişmeli yarışmaların düzenleyicisi oldu.

Coşkuyla gerçekleşen festivalin en önemli kısımlarından biri olan yarışmalar, geçen seneye göre daha geniş bir katılımla yapıldı. 81 il ve 84 ülkeden başvuruların geldiği festivalde yer almak için 20 bin 197 takım ve 100 binin üzerinde genç başvurdu.

Entertech İstanbul Teknokent olarak yer aldığımız Teknofest 2021'de bünyemizde yer alan firmalarımız ile beraber ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık.

Entertech stantlarına yoğun ilgi

6 gün süren festivalde bizlerle olan firmalarımızdan Meet2Talk, Tetis ,AIHear Teknoloji, EPTS Sports, Hamata, Biyotek15, Kanguru Teknoloji geliştirmekte olduğu ürünlerini ve prototiplerini ziyaretçilerimize tanıttı. Teknofest'i ziyaret edemeyenler içinde alandan canlı yayınlar yaparak firmalarımız ile takipçilerimizi bir araya getirdik.

Festival süresi boyunca bizlerle olan firma ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

TEKNOFEST, 2022 yılında yoluna Samsun’da devam edecek.

Son Eklenen İçerikler

2'incilik Ödülünün Sahibi Olduk!

Entertech SPIF 2021'de

Kuluçka firmalarımızdan RNV Analytics Pensa Systems ile çalışmaya başladı